Programlar
Trend

Netflix ile film’i indirip daha sonra izleyin , yedekleyin…

Merhaba sevgili okurlar ,

Biliyorsunuz ki Netflix platform’u film ve dizi sektöründe büyük bir bölümü elinde tutuyor ve güncel film ve dizileri bulabileceğiniz bir platform olma yönünde sağlam adımlarla ilerliyor.

Artık internet elimizin altında , telefonlarımızda , televizyonlarımızda ve bilgisayarlarımızda olduğu için netflix üyeliğimiz var ise her yerden ulaşabiliyoruz. Fakat bazı durumlar oluyor ki , örneğin internetimiz olmadığı veya internet olmayan bir yere gideceğimiz zaman elimizde ki bir film veya dizi bizim zaman geçirmemiz açısından kurtarıcımız olabiliyor.

Ve Netflix kendi imkanları ve uygulaması ile bu film’i indirip sonra izlememizi sadece mobil uygulamada sağlıyor fakat dosya halinda bir yere atamıyoruz ve kopyalayamıyoruz.

Tüm bu sorunlar ortadayken imdadımıza “Flixgrab” isimli program yetişiyor. Program ile netflix video linklerini kopyalayıp indirmemiz mümkün . indirmeden önce  Sesini (dublaj) , altyazısını , ve görüntü ayarlarını yapmayı unutmuyoruz. Programın içinde ilacı mevcut ve program ücretli olduğu için ilacı bulundukca sürekli güncelleniyor. Eğer sürüm eski ise buraya yazın yeni sürümü çıktıkça güncelleyeceğim.

bilgi için : oozanakbulut@gmail.com

Program Linki(ilaci içinde) : https://cloud.mail.ru/public/3PJU/4jvKLxjiy

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı